Skip to main content
0
Favorite products 0
You don't have any favorite products yet.
0
Products comparison 0
You don't have any products added for comparison.
0 CZK 0
Shopping cart 0
Shopping cart is empty.
Delivery methods
personal collection at the Brno store
Free
personal collection at the Žďár store
Free
dispensing point Balíkovna
49 CZK
dispensing point Zásilkovna
59 CZK
Free shipping from 999 CZK

Masturbators for men

Vítej v úžasné říši rozkoše: Masturbátory pro muže! Jsi-li zvědavý na všechny způsoby, jak si udělat radost, jsi na správném místě.

Read more

Most selling

Show more products

Articles

Inspiruj se naším výběrem

  1. Automat na potěšení: Co když ti řeknu, že máme zařízení, které pracuje za tebe? Ano, ano, automatické masturbátory jsou tu pro tvou lenivou ruku. Zvol rychlost, intenzitu a připrav se na nebeskou jízdu, aniž bys musel zdvihat prst.

  2. Vakuové sání: Zvědavý na vzrušující nové pocity? Vakuové masturbátory jsou tím pravým kouskem pro tebe. Saje a pulzuje ti kolem dokola, takže si to můžeš užít na úplně nové úrovni. Kdo by si myslel, že se budeme bavit o pumpách mimo pneumatiky?

  3. Realistická nápodoba: Toužíš po autentičnosti? Pak jsou tu realistické vyšpulené zadečky, abys se cítil jako v nejlepším snu. Tato nápodoba tě přenese do světa fantazií, kde tvá představivost nemá meze.

  4. Extra funkce: Nuda je na druhém břehu řeky – naše masturbátory pro muže přicházejí s extra funkcemi, jako je teplá voda, dráždivé vnitřní textury a možná i světelné show! Prostě si vyber, co tě láká nejvíc.

  5. Cestovní společníci: Nemusíš se bát, že tvoje tajné radovánky zůstanou doma. Některé z našich masturbátorů jsou tak kompaktní, že se vejdeš do každého kufru. Nikdy nevíš, kdy se zadačka nebo jiná radost stane tím pravým společníkem na tvých dobrodružstvích.

Tak co, už ti to začíná hřát v uších? Masturbátory pro muže jsou tady, aby ti přinesly nekonečný zábavu a potěšení. Vybírej moudře a nezapomeň si užívat každou chvíli!

Loading, please wait...