Skip to main content
0
Favorite products 0
You don't have any favorite products yet.
0
Products comparison 0
You don't have any products added for comparison.
0 CZK 0
Shopping cart 0
Shopping cart is empty.
Delivery methods
personal collection at the Brno store
Free
personal collection at the Žďár store
Free
dispensing point Balíkovna
49 CZK
dispensing point Zásilkovna
59 CZK
Free shipping from 999 CZK

Erotic furniture

Erotický nejen nábytek, různá erotická sedátka, houpačky, speciální lehátka, taneční tyče. Neváhejte a vyzkoušejte vše, co vás zaujme, váš zážitek ze sexu bude zcela jedinečný!

Read more

Most selling

Articles

Jaké známe druhy erotického nábytku

Ne všechny uvedené typy nábytku pro milostné hrátky zde nabízíme, ale považujeme za vhodné tě informovat o všech typech erotického nábytku, aby jste měli lepší představu o všech možnostech.

Erotické postele

Jsou navrženy tak, aby poskytovaly různé možnosti pro experimentování s různými sexuálními polohami a umožňovaly snadný přístup ke klíčovým částem těla

Erotická lehátka a křesla

Obvykle bývají tvarovány tak, aby poskytovaly oporu a stabilitu při různých sexuálních polohách. Mohou mít speciální tvarované opěradlo, opěrky na ruce a další prvky pro extra silné a vzrušující zážitky.

Bondage nábytek

Tento typ erotického nábytku je navržen zejména pro milovníky BDSM a zahrnuje prvky, jako jsou připoutávací pouta, upínací popruhy a pouta, které umožňují omezení pohybu a vytvoření pocitu dominance nebo poslušnosti.

Erotické polštáře a podložky

Mají různé tvarování a polohování, které umožňují lepší pozice při sexuálních aktivitách. Mohou být vyrobeny z měkkých materiálů, aby zvýšily pohodlí a podporovaly správnou polohu těla.

Erotické houpačky

Tento druh nábytku zahrnuje houpačky a lanové systémy, které umožňují partnerský sex ve vzduchu. Poskytují nové dimenze pohybu a vzrušení.

Loading, please wait...